Kadir Mutlu ve Ekibi

Anasayfa » Kadir Mutlu ve Ekibi

Sünnetten önce çocuğumuz ile sünnet hakkında konuşularak psikolojik olarak sünnete bir ön hazırlık yapılmaktadır. Yüzündeki gülücüklerden ve ailemizden de ne kadar mutlu ve endişesiz oldukları görülebiliyor. Kadir Mutlu ve ekibi sünneti bir kabus değil eğlenceye çeviriyor.

Sağlıklı Bir Sünnet İçin

Sünnet esnasında ise gerek aşı olsun gerek ise cerrahi işlem anında çocuğumuz hiçbir şekilde eski yöntemlerden kalma baskıya mağruz kalmamaktadır. İşlem sırasında çizgi film izleyerek, oyun oynayarak oyuncu koçları ile sohbet ederek hiçbir acı ve korku duymadan işlem tamamlanmaktadır. Bu yöntemin güzelliği çocuğumuzun hiçbir şekilde sünnete karşı olumsuz düşüncesinin olmaması. Eğer varsa bile bu endişe ve korkularının tamamen ortadan kalkması.
Sünnetten sonra ise eskiden olduğu gibi sünnet gömleği ile değil de kliniğimize geldiği aynı kıyafetleriyle gider. Hiçbir şekilde de eskiden olduğu gibi kendisini belli bir süre için de olsa hayattan kopartıp hiçbir iş yapmayıp eve kapanmasına gerek yoktur. Her gün nasılsa sünnetten sonra da aynı şekilde günlük yaşantısına devam eder. Arkadaşlarıyla oynar, bisiklete biner canı ne isterse onu yapar.